Een moestuin kan naast productief, ook visueel aantrekkelijk zijn. Foto: Alie Stoffers

Een moestuin kan naast productief, ook visueel aantrekkelijk zijn. Foto: Alie Stoffers

Lezing ‘Mooi Moestuinieren’ door Alie Stoffers

Natuur

EEFDE – Groei & Bloei Zutphen e.o. organiseert op donderdag 6 februari een inspirerende lezing door tuinexpert Alie Stoffers. Onder de titel ‘Mooi Moestuinieren’ laat zij zien hoe een moestuin niet alleen productief, maar ook visueel aantrekkelijk kan zijn.

Stoffers deelt haar passie en praktische tips over het combineren van kleur en afwisseling in de tuin, het kweken van vergeten groenten en het toevoegen van snijbloemen. De lezing is geschikt voor zowel beginnende als ervaren tuinliefhebbers en vindt plaats in Het Hart, Jolinkweg 2 in Eefde. 

De avond begint om 19.30 uur (zaal open vanaf 19.00 uur). De toegang bedraagt 2 euro voor leden en 5 euro voor niet-leden, inclusief koffie/thee en een lootje voor de plantjesverloting. 

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant