
Raymond Mens met zijn theatercollege Lang Leve Amerika. Foto: Jaap Kroon
Theatercollege ‘Lang leve Amerika’ met Raymond Mens
CultuurZUTPHEN - Op zaterdag 30 november geeft Amerikakenner Raymond Mens een theatercollege in Theater Hanzehof en Buitensociëteit in Zutphen. Tijdens deze interactieve show beantwoordt hij vragen over de Amerikaanse politiek, zoals de kansen van Kamala Harris en Donald Trump.
Raymond Mens, die zijn liefde voor Amerika mede dankt aan de serie van Bassie en Adriaan in de jaren negentig, neemt het publiek mee in zijn passie en deelt boeiende anekdotes en video’s. Hij benadrukt dat de Amerikaanse politiek spektakel biedt en hoopt zijn publiek niet alleen te informeren, maar ook te vermaken.
Hoewel Amerika momenteel verdeeld is, verwacht Mens dat bezoekers na zijn show met een beter begrip en een vrolijk gevoel naar huis gaan. Zijn theatercollege biedt inzichten in het ontstaan van het Trumpisme en de werking van het kiesmannensysteem, zonder de werkelijkheid te verbloemen.
Kaarten zijn verkrijgbaar via de website.








