
Warnsvelds Mannenkoor brengt muziek die raakt
WARNSVELD – Liefde, verlangen, vreugde en verlies: deze universele gevoelens staan centraal in het concert Vive L’Amour van het Warnsvelds Mannenkoor. Zondag 14 juni neemt het koor het publiek mee op een muzikale reis door emoties die ons menselijk maken, van de eerste vonk van verliefdheid tot bewondering, teleurstelling en gemis.
Het concert markeert tevens een nieuw begin: voor het eerst staat het koor onder leiding van dirigent Rob Kaptein. De kracht van dit concert ligt in zijn uitvoerenden. Het Warnsvelds Mannenkoor brengt die volle, warme koorklank die je van binnen raakt. Pianist Evert-Jan de Groot begeleidt het koor met verfijning en karakter, terwijl zangeres en jazzmusicus Merel Hubatka met haar stem en poëzie een eigentijdse, persoonlijke kleur toevoegt. Het programma wisselt intieme momenten van bezinning af met warme, feestelijke klanken en laat zo zien dat muziek verbindt op onverwachte manieren.
Vive L'Amour vindt plaats op zondag 14 juni van 15.30 tot 16.30 uur in de Martinuskerk in Warnsveld. Kaarten kosten 10 euro, kinderen tot 18 jaar betalen 5 euro. Voorverkoop is mogelijk via de website van het Warnsvelds Mannenkoor, maar kaarten zijn ook aan de kassa verkrijgbaar.