
Jonathan Spottiswoode. Foto: PR
Dubbelconcert Jonathan Spottiswoode en Kenny White
Zutphen – Op zaterdag 16 mei om 20.00 uur brengen de Britse-Amerikaanse singer-songwriter Jonathan Spottiswoode en zijn New Yorkse collega Kenny White een bijzonder dubbelconcert in Luxor. Spottiswoode, bekend om zijn 'bloedstollende ballads' en diepe stem die doet denken aan Leonard Cohen, komt voor de tweede keer naar Zutphen. Hij wordt vergezeld door Kenny White, wiens liedjes en geestige teksten herinneren aan Randy Newman.
Beide artiesten hebben een indrukwekkende carrière. Spottiswoode maakte deel uit van de band The Zimmermans en richtte later Spottiswoode & His Enemies op, een veelgeprezen septet in New York. Zijn werk is te horen geweest in films en tv-series, en hij heeft meerdere Independent Music Awards gewonnen.
Kenny White heeft in de jaren 70 zijn carrière begonnen en werkte als toetsenist voor grote namen zoals Jonathan Edwards en Livingston Taylor. Hij is daarnaast een vaste waarde in de New Yorkse studioscene en heeft samengewerkt met artiesten als Gladys Knight, Mick Jagger en Stephen Stills.
Toegang 18,50 euro. Tickets zijn verkrijgbaar via luxorzutphen.nl en aan de kassa in het theatercafé.

