FC Zutphen op bezoek bij Prins Hendrik in Almelo

ZUTPHEN - Op zaterdag 6 april staat de uitwedstrijd tegen PH in Almelo gepland voor FC Zutphen. De wedstrijd wordt gespeeld op sportpark Veenelanden. PH neemt de laatste plaats in, en zal ongetwijfeld haar huid duur verkopen. De thuisploeg probeert directe degradatie te voorkomen door de 5 punten achterstand op Tubantia goed te maken. Daarvoor is een overwinning op FC Zutphen harde noodzaak.

Iedere wedstrijd is belangrijk, maar FC Zutphen bevindt zich in een belangrijke fase. Wordt er zaterdag gewonnen van PH, dan heeft de ploeg 31 punten en behoudt het de 7 punten voorsprong op Barbaros, dat 10e staat, op een nacompetitie plaats. Barbaros heeft bovendien een lastige uitwedstrijd tegen BWO. Het resultaat tegen PH is daarom erg belangrijk. Bovendien kan FC Zutphen, bij een overwinning, volop meedoen in de strijd om de 3e periode.

Blessures
In de wedstrijd tegen De Zweef liepen Mido Blok en Tim Scholten pittige blessures op. De kans is groot dat ze er niet bij kunnen zijn. Timon Kuiper is terug van een schorsing en ook Nathan Greven is op de weg terug na een langdurige blessure. FC Zutphen zal iedere wedstrijd volop de strijd moeten aangaan, want alle ploegen waar men tegen speelt hebben belangen, zowel bovenin als onderin.

De wedstrijd staat onder leiding van scheidsrechter Leeflang en begint om 15.00 uur.