
Afgelopen weekend vierde Corle weer het jaarlijkse volksfeest
MaatschappijCORLE - Afgelopen weekend werd het volksfeest gevierd in Corle. Op de vrijdag vertrok een mooie optocht naar het koningspaar van 2023, Charon en Roel Jansen. Na een paar gezellige uurtjes ging het weer terug naar het feestterrein voor de officiële opening van het feest in de tent. ’s Middags vielen de volksspelen wat in het water door het zeer wisselvallige weer, maar dat maakte het niet minder gezellig.
Vrijdagavond werd de spelshow ‘Ik hou van Holland’ gespeeld met de hele zaal, waarna de band Shirtless de avond afsloot.
Zaterdagochtend werd er gestart met een gezamenlijk ontbijt voor alle leden, en aansluitend volgde het koningsschieten. Het was een lange en zeer spannende strijd. Na 272 schoten haalde Henk te Kronnie het laatste stukje van de vogel naar beneden. Samen met zijn vrouw Joanne vormt hij dit jaar het koningspaar van Corle.
De middag werd vervolgd met volksspelen en vogelschieten, en een spectaculair teamspel, het horizontaal kratten stapelen. Ondanks de warmte werd er fel gestreden om de overwinning.
Op zaterdagavond werd het weekend afgesloten met een spetterende feestavond, muzikaal begeleid door de band All-in.